oficiální web družstva

Vedení družstva

Ing. Josef Lojda
předseda představenstva ZD

Josef Černý
místopředseda představenstva ZD

Adresa:
Loukovec č.p. 16
294 11 Loukov u Mnichova Hradiště

Telefon: +420 326 789 400 nebo 406

E-mail: zdloukovec@zdloukovec.cz

Pracovní doba: 06:45 – 15:30 hod.

IČO: 00105597
DIČ: CZ00105597

Kancelář Loukovec

Ing. Josef Lojda
předseda představenstva ZD
lojda@zdloukovec.cz
326 789 406
736 753 404

Černý Josef
místopředseda představenstva ZD,
evidence půdy

cerny@zdloukovec.cz
326 789 400
736 753 408

Lojdová Lenka
sekretariát, fakturace
lojdova@zdloukovec.cz
326 789 406
603 956 115
E-mail pro fakturaci:
faktury@zdloukovec.cz

Altman Stanislav
hlavní agronom ZD
altman@zdloukovec.cz
736 753 412

Ing. Pavel Knobloch
ekonom ZD
knobloch@zdloukovec.cz
326 789 400
736 507 342

Aleš Kazda
hlavní mechanizátor ZD
kazda@zdloukovec.cz
736 753 418

Horáková Petra
provozní agronomka
horakova@zdloukovec.cz

731 607 193

Louda Aleš
stavební technik, energetik
louda@zdloukovec.cz
326 789 406
736 753 421

 

Peletárna Chocnějovice

736 753 417
peleta@zdloukovec.cz 

 

Středisko Jivina

Judl Václav
vedoucí střediska Jivina
judl@zdloukovec.cz
326 786 197
736 753 407

Bernardová Milena
provozní agronomka
736 753 415
bernardova@zdloukovec.cz

Milan Mauric
objednávky masa a prodej drůbeže
606 856 127 

Středisko Chocnějovice

Ing. Jiří Pokorný
hlavní zootechnik
pokorny@zdloukovec.cz
734 780 417

Farma Chocnějovice
326 787 133

Pecina Vladimír
provozní zootechnik
pecina@zdloukovec.cz
736 753 420

Zajícová Milena
provozní zootechnička
zajicova@zdloukovec.cz
736 753 416

Vedralová Pavla
provozní zootechnička
730 541 189

Bioplynová stanice Chocnějovice

Šorejs Josef
734 202 820
Straka Ladislav
733 386 830
bps@zdloukovec.cz

Drůbežárna Loukov

326 789 350
736 753 413